+420 739 524 745

info@veterinaoswald.cz

O nás

MVDr. Robert Oswald

Veterinární lékař

V roce 1996 absolvoval Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. V průběhu studia i po absolutoriu celkem rok pobýval na veterinárních univerzitách ve Velké Británii, účastnil se veterinárních stáží na klinikách pro malá zvířata v jižní Anglii. Specializuje se na interní medicínu malých zvířat, chirurgii a ortopedii. Je členem komory veterinárních lékařů.

V letech 1997 – 2012 byl zaměstnán na veterinární klinice M-vet v Malenovicích. V letech 2012 – 2017 byl zaměstnán na veterinární klinice MVDr. Radomíra Mlejnského v Uherském Hradišti. Od roku 2017 vede soukromou praxi v Otrokovicích. Mezi jeho zájmy patří silové sporty, cyklistika, lyžování, divoká voda, studium historie a filozofie.

Bc. Kateřina Oswaldová

Veterinární sestra

V roce 2005 absolvovala Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži. V roce 2012 absolvovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, program Veterinární hygiena a ekologie, obor Bezpečnost a kvalita potravin. Účastnila se řady odborných stáží u veterinárních lékařů. Od roku 2008 má zaregistrovanou chovatelskou stanici anglického bulteriéra a doma má psa tohoto plemene. Mezi její zájmy patří lyžování, divoká voda, četba, procházky přírodou a cestování. V současné době je na rodičovské dovolené.

Zuzana Kittrichová

Stříhání a úprava psů

V roce 2004 absolvovala Střední zdravotnickou školu v Ostravě, obor Všeobecná sestra. Stříhání psů má v její rodině dlouholetou tradici – věnovala se mu babička a v současnosti psy stříhá i její maminka. Zuzana má již přes deset let také chovatelskou stanici psů. Věnuje se chovu, výcviku, závodům a vystavování na evropské úrovni. Její psi se chlubí pracovními šampionáty a mnoha výstavními tituly. Pejskům se věnuje na plný úvazek soukromě i pracovně.